Značka kvality služeb

Business Events Welcome 

Značkou kvality B.E.W. se prezentují dodavatelé, kteří se zavázali plnit podmínky systému B.E.W. a garantují tak kvalitu a definovaný rozsah služeb. Kontrola plnění podmínek systému služeb je založena především na referencích zákazníků a jejich spokojenosti. Přidělená značka tak nejvíce vystihuje aktuální kvalitu služeb poskytovaných dodavatelem. Dodavatelům s nedostatečnou kvalitou služeb je značka odebírána. Značka B.E.W. je chráněna ve všech státech EU. V Register of Community Trade Marks je zapsána pod číslem 010906618. (Certicate of registration)

Chcete-li si vybírat z doporučených dodavatelů, využijte filtru v našich přehledech.

Hodnocení dodavatelů

Abyste i vy spolu s ostatními zákazníky měli větší jistotu, že je váš dodavatel spolehlivý, podělte se o své zkušenosti s vašimi dodavateli služeb. Hodnocení nám můžete posílat e-mailem na adresu info@doporucenoproakce.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 603 424 728.
Přispějte tak i vy k lepší kvalitě služeb!

Proč se registrovat do systému B.E.W.?

Registrace do portálu systému B.E.W. je zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Je jen na vás, jakých služeb využijete. V současné době můžete využít bezplatné poradenské linky a získávat Zákaznické bonusy ve výši 10-20% z ceny zakázek v rámci pronájmu řady prostorů prezentovaných na portálu Prostoryproakce.cz. Zdarma můžete v případě zájmu také dostávat čtvrtletník s aktuálními informacemi a dalšími zajímavostmi z oblasti eventů. Pomůžete nám tak s hodnocením dodavatelů a sami tak získáte dobrého pomocníka pro pořádání firemních a jiných skupinových akcí.